Vaillant Serwis

Gurpa Vaillant specjalizuje się w technologiach ogrzewania, chłodzenia i ciepłej wody. Firma jest producentem kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła, systemów wentylacyjnych oraz instalacji fotowoltaicznych. Obecnie słynie z tego, że oferuje klientom na całym świecie ekologiczne i energooszczędne systemy grzewcze i wentylacyjne wykorzystujące głównie odnawialne źródła energii.

Produkty Vaillant cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów. Są wybierane przede wszystkim na wysoką wydajność energetyczną oraz wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii. Doskonale wpisują się w wymagania stawiane nowoczesnemu budownictwu energooszczędnemu. Jednak nawet najlepsze produkty wymagają okresowego serwisowania i konserwacji.

MULTISERVICE to marka specjalizująca się w świadczeniu usług serwisowych serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Serwisujemy kotły grzewcze oraz podgrzewacze gazowe i elektryczne. Posiadamy autoryzację firmy Vaillant, co stanowi potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług serwisowych.

Vaillant Serwis – Warszawa i okolica

Jako Vaillant Serwis współpracujemy z użytkownikami produktów firmy z terenu miasta Warszawa i okolicy. Dla wielu jesteśmy serwisem pierwszego kontaktu. Decyduje o tym przede wszystkim:
- krótki czas oczekiwania na reakcję,
- doskonała znajomość technologii Vaillant (cały czas podnosimy nasze kompetencje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez producenta i korzystając z udostępnianych przez firmę materiałów doszkalających),
- wykonywanie napraw z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych,
- konkurencyjne ceny serwisu pogwarancyjnego,
- profesjonalne doradztwo w zakresie eksploatacji i konserwacji urządzeń grzewczych
Użytkowników urządzeń Vaillant zainteresowanych wykonaniem przeglądu technicznego lub konserwacją urządzenia zachęcamy do kontaktu. Jednocześnie w przypadku nagłej awarii zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego pogotowia gazowego. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą płukania instalacji co warszawa

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat