Konserwacja i montaż kotłów gazowych - Warszawa

konserwacja i montaż kotłów gazowych warszawa

Korzystanie z urządzeń zasilanych gazem wiąże się z koniecznością zachowania szczególnych względów bezpieczeństwa. Zagrożeniem dla zdrowia może być nie tylko ulatniający się gaz, ale również produkty jego spalania. Eksploatacja wiąże się z koniecznością dbania o kotły i piecyki oraz przeprowadzania okresowych konserwacji. Ważny jest też ich profesjonalny montaż.

Montaż kotłów gazowych – Warszawa

Firma Multiservice specjalizuje się w urządzeniach zasilanych gazem. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i praktyce zajmujemy się zarówno montażem jak i serwisem produktów takich marek, jak: Vaillant, Junkers, Viessmann, Termer, Ariston, Saunier Duval oraz wielu innych. Jedną z naszych propozycji jest montaż kotłów gazowych, który wykonujemy zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z budową kotłowni lub całej instalacji grzewczej.

Zlecenie takiego montażu naszej firmie stanowi dla Państwa gwarancję, że każdy element systemu będzie całkowicie szczelny i w pełni bezpieczny. Do wykonania usługi wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, dzięki którym możemy wykonywać pomiary skuteczności uszczelnień. Poza praktyką i wiedzą mamy również odpowiednie uprawnienia i certyfikaty. Dzięki nim montaż kotłów gazowych wykonujemy w zgodnie z obowiązującymi wskazaniami. Nasze usługi świadczymy głównie Klientom z Warszawy i okolic.

Konserwacja kotłów gazowych

Prawidłowe działanie kotła gazowego, termy lub piecyka wymaga również okresowych przeglądów i konserwacji. Urządzenia zasilane gazem nie gromadzą popiołu, dlatego ich czyszczenie jest ograniczone do jednego zabiegu na kilka miesięcy. Warto jednak zadbać o szczelność połączeń instalacji i przeprowadzić kontrolę stanu zużycia najważniejszych części. Konserwacja kotłów gazowych niesie ze sobą wiele korzyści:

  • - sprawdzenie sprawności i przydatności do dalszego użycia oraz ewentualna wymiana zużytych części gwarantują wyższy poziom bezpieczeństwa podczas eksploatacji,
  • - Urządzenia poddane okresowej konserwacji pracują niezawodnie,
  • - systematyczne czyszczenie dysz i innych elementów kotła zwiększa efektywność spalania, a w efekcie zmniejsza rachunki za gaz,
  • - przeglądy i czyszczenie kotłów gazowych przyczyniają się do zmniejszenia poziomu emisji szkodliwych produktów spalania,
  • - okresowa konserwacja kotłów gazowych jest spełnieniem wymogów prawa budowlanego, co oznacza, że z urządzeń korzystacie Państwo zgodnie z przepisami.

Wykonywana przez naszych specjalistów konserwacja kotłów gazowych obejmuje kompleksowy przegląd urządzeń pod względem ich sprawności. Dokonujemy także ich czyszczenia i wymiany zużytych części oraz przeprowadzamy próbę szczelności. Usługę uzupełniamy wystawieniem zaświadczenia o pełnej sprawności kotła i przeprowadzonej kontroli. Świadczymy także usługi jako pogotowie gazowe oraz zajmujemy się płukaniem instalacji CO .

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat