INSTALACJE CO

instalacje co Warszawa

Instalacje CO są powszechnie stosowane w ocieplaniu budynków mieszkalnych. Odpowiadają one za dostarczanie ciepłej wody użytkowej i pożądanej ilości ciepła do poszczególnych pomieszczeń. Na instalacje CO składa się wiele systemów, które odpowiednio zaprojektowane i zamontowane wpływają na prawidłowe funkcjonowanie i bezpieczeństwo całej instalacji. Popularyzacja domów jednorodzinnych sprawia, że wraz z powstawaniem nowych obiektów wzrasta również zapotrzebowanie na usługi instalacyjne. Jedną z nich jest kompleksowy montaż centralnego ogrzewania począwszy od budowy kotłowni i przyłączenia pieca CO po ułożenie systemu rur i różnych elementów uzupełniających. Tego typu usługi świadczy Klientom Multiservice.

Instalacje grzewcze, wodne i gazowe - Warszawa

Nasza firma od lat specjalizuje się w montażu kotłów i pieców gazowych , a także w ich serwisowaniu i naprawach. Jako wykwalifikowani i doświadczeni usługodawcy wykonujemy również instalacje grzewcze, parametrami technicznymi i wydajnością dostosowane do potrzeb budynku. Dzięki połączeniu obu usług otrzymujecie Państwo kompletny system centralnego ogrzewania z wydajnym piecem gazowym i zaświadczeniem o przeprowadzonej próbie szczelności. Decydując się na nasze usługi nie musicie poszukiwać innych podwykonawców, a w efekcie oszczędzacie czas i środki finansowe. Aby usprawnić proces budowy Państwa domu oferujemy również wykonanie innych instalacji w budynku.

Instalacje CO to rozwiązania, które stanowią podstawę systemów ogrzewania w każdym domu. W tym zakresie możliwości jest wiele, a my specjalizujemy się w takich pracach jak: instalacje grzewcze, wodne, gazowe, montaż piecyków gazowych i term, budowę kotłowni, montaż kotłów gazowych. Zlecenia z zakresu instalacji CO realizujemy na terenie Warszawy i okolic.

Nowoczesne instalacje centralnego ogrzewania

Zdajemy sobie sprawę, że zarówno potrzeby naszych klientów, jak i możliwości technologiczne się zmieniają, dlatego chcemy zaproponować nowoczesne rozwiązania dla Państwa domu. Montujemy instalacje CO kompatybilne ze współczesnymi urządzeniami, dzięki czemu są jak najbardziej wydajne i energooszczędne. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje, aby móc zapewnić klientom dostęp do nowoczesnych instalacji centralnego ogrzewania połączonych z systemem grawitacyjnym lub z pompą ciepła.

Montaż kotłów gazowych i zasobników C.W.U.

Nasza firma nie tylko wykonuje instalacje grzewcze, wodne i gazowe. Proponujemy również Państwu montaż różnych urządzeń, które stanowią niezbędny element takich systemów. Wszystkie dodatkowe podzespoły systemu są kompatybilne z naszą instalacją CO, co pozwala stworzyć wydajne i nowoczesne przyłącze rozprowadzania ciepłej wody. Wykonujemy przyłączenia: kotłów gazowych, term gazowych, zasobników C.W.U, term pojemnościowych, bojlerów elektrycznych.

Zajmujemy się też kompleksowym wykonywaniem kotłowni w domach jedno- i wielorodzinnych. Na podstawie oględzin domu oraz zapoznania się z projektem technicznym, jesteśmy w stanie dopasować najlepszą instalację centralnego ogrzewania, która sprawdzi się w przypadku Państwa nieruchomości.

Jedną z naszych specjalności jest gazownictwo. W ramach usług możecie Państwo skorzystać z bogatej oferty serwisowej. Prowadzimy profesjonalny serwis kotłów gazowych , piecyków i term, a także wykonujemy próby szczelności gazowej. Zajmujemy się także płukaniem instalacji centralnego ogrzewania . Ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie naszych Klientów świadczymy również usługi interwencyjne. Dojeżdżamy na wezwanie w rejonie miasta Warszawa. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i prywatnych inwestorów. Nasi fachowcy doradzą, jaka instalacja CO będzie stanowiła najlepsze rozwiązanie.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat