Termet Serwis

Termet to znany i ceniony producent urządzeń grzewczych. Marka oferuje kotły gazowe różnego typu, podgrzewacze wody oraz rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii. Swoją popularność zawdzięcza doskonałej relacji jakości do ceny oferowanych urządzeń oraz pochodzeniu. Termet jest producentem polskim. To sprawia, że oferowane przez markę rozwiązania jak żadne inne wpisują się w potrzeby użytkowników z terenu całego kraju. Są zgodne z obowiązującymi normami i wymogami technicznymi. W praktyce pozwala to na łatwy i szybki montaż w niemal każdych warunkach.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem urządzeń grzewczych Termet. Jako Termet Serwis świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. W obu przypadkach stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta, na którą składa się:
- krótki czas reakcji – zależy nam na możliwie jak najszybszym usunięciu usterki, nie odwlekamy naszych działań w czasie, a dostęp do oryginalnych części zamiennych pozwala nam na naprawdę szybką naprawę urządzeń,
- bardzo dobra znajomość technologii – uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez Termet, pozostajemy w stałym kontakcie z producentem i nie boimy się zadawać pytań, dzięki temu doskonale wiemy, jak działają oferowane przez markę urządzenia i co leży u źródeł najczęściej zgłaszanych przez użytkowników awarii,
- praca z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych – nawet jako pogwarancyjny Serwis Termet proponujemy klientom naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części, to wpływa na zachowanie pierwotnej sprawności urządzenia i zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii w przyszłości.

Termet Serwis – Warszawa

Użytkowników urządzeń grzewczych Termet zainteresowanych usługami serwisowymi lub konserwacją urządzenia zachęcamy do kontaktu. Działamy na terenie miasta Warszawa i okolicy. Współpracujemy z użytkownikami prywatnymi i klientami biznesowymi. Zapewniamy indywidualne podejście do problemu oraz kompleksowe wsparcie w naprawie urządzenia. Jako pogwarancyjny Termet Serwis oferujemy korzystne warunki finansowe.

Serwis Termet – Kontakt do naszej firmy

Urządzenia grzewcze wykorzystywane są praktycznie w każdym gospodarstwie domowym. Chcąc zachować pełną funkcjonalność takich narzędzi, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo domowników, należy wiedzieć, gdzie się zgłosić w przypadku awarii. Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się kompleksowym serwisem urządzeń grzewczych na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Jeżeli poszukujesz szybkiego serwisu lub pomocy w usunięciu awarii, zgłoś się do Termet Serwis. Kontakt do naszej firmy znajdziesz w zakładce Kontakt na stronie internetowej.

W przypadku nagłej awarii instalacji gazowej lub urządzenia gazowego (w sytuacji, w której niemożliwe jest odłączenie do niego dopływu gazu) zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego Pogotowia Gazowego. Pogotowie Gazowe MULTISERVICE pozostaje do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat