Serwis kotłów i piecyków gazowych

Zakup piecyków to pierwszy krok do bardziej komfortowego życia. Nasz serwis piecyków gazowych dba natomiast, aby został on zrobiony pewnie i w dobrym kierunku. Dlatego też oferujemy szereg usług, począwszy od przygotowania urządzeń do pracy, kontrolę wykonanego montażu, zapoznanie klienta z zasadami obsługi aż po regularne prace serwisowe.

Serwisujemy najlepszych

Wśród urządzeń, których serwisem zajmujemy się na co dzień, zajdziecie Państwo piecyki i kotły wielu znanych producentów. Warszawa i okolice – właśnie tu działamy, oferując profesjonalny serwis piecyków gazowych. Profesjonalny, gdyż oparty na posiadanych certyfikatach autoryzacyjnych, a co za tym idzie wiedzy i umiejętnościach zdobytych podczas licznych szkoleń i warsztatów. Nasi pracownicy to doskonale przygotowani fachowcy, którzy posiadając bogatą wiedzę z zakresu termotechniki i zaawansowanych technologii, świadczą serwis, z którego Warszawa może być w pełni zadowolona.

Mierzymy, kontrolujemy, wymieniamy

Rozumiejąc doskonale, jak ważne jest, aby serwis piecyków gazowych przeprowadzany był systematycznie i na najwyższym poziomie, dokładamy wszelkich starań, aby tak wyglądała właśnie nasza oferta. Dysponując doskonałym zapleczem technologicznym, regularnie kontrolujemy jakość pracy urządzeń i instalacji, dokonujemy potrzebnych pomiarów. W efekcie gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję z korzystania z urządzeń. Poziom, jakiemu odpowiada serwis, Warszawa narzuca nam jako miasto nowoczesne, czerpiące z innowacyjnych rozwiązań. I taki poziom prezentujemy.

Działamy w oparciu o kluczowe wartości

Jako przedstawiciel cenionej i dbającej o satysfakcję klienta firmy, nasz serwis Warszawa poznaje zawsze z dobrej strony. Na każdym kroku współpracy z klientami kierujemy się przede wszystkim rzetelnością, uczciwością, starannością i szacunkiem. I opierając nasz serwis piecyków gazowych o te właśnie wartości, jesteśmy dumni z każdej podjętej i zakończonej współpracy. Zajmujemy się także naprawą term gazowych oraz płukaniem instalacji centralnego ogrzewania .

Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat Certyfikat